Máte už svého webmastera?

Představte si situaci, kdy se přistěhujete do nového města. Nikdy jste tam nebydleli a nemáte zde svého kadeřníka, zubaře, nebo i svého řezníka, který by pro vás vždycky měl lepší maso na nedělní svíčkovou. Prostě vám chybí lidé, kteří za vás, pro vás dělají to, co vy tak dobře neumíte, nebo nemůže udělat. Podobně je to i s webmasterem, správcem webu, zkrátka člověkem, který za vás udělá všechnu tu složitou práci, ve které se nevyznáte.

Ať už potřebujete vaší osobní stránku, nebo stránku pro vaši řezbářskou dílnu, tak je vždy lepší využít služeb odborníka. Stránku vám dnes navrhne a udělá spousta lidí, ovšem udržet ji v chodu, aktuální a její obsah neustále zajímavý je úplně jiná pohádka. Jenže to vy přece chcete. Chcete, aby až tam někdo přijde, aby viděl ty krásné nové židle, na kterých jste poslední 2 měsíce dělal, kterým jste věnoval veškerý svůj čas a péči, do kterých jste otiskl část své duše.

Máte ale vy čas stránku spravovat? Upřímně, víte vůbec, jak byste to měl dělat? Ne, vy víte, jak udělat ty židle. Na tohle potřebujete webmastera. Člověka, pro něhož je denním chlebem správa stránek, jejich aktualizace a vylepšování. Webmaster bude každým okamžikem přemýšlet, jak to zařídit, aby vaše stránka byla lepší, aby byla zajímavější, aby každý kdo ji uvidí, o ní přemýšlel (a o jejím obsahu) ještě druhý den u ranní kávy. Váš správce webu bude na internetu vaším nejlepším přítelem, parťákem a kolegou. Kromě správy stránky samotné se postará i o její propagaci.

K čemu je vám krásná stránka, plná aktuálních informací, když jí nikdo neuvidí? Moderní doba nám dává sociální sítě, s nimiž je propagace zase o kousek jednodušší a příjemnější. Webmaster se o to postará. Zajistí, aby vás bylo ve světě jedniček a nul pořádně vidět. Abyste zářili a vystupovali z šedého jednolitého zástupu.

Svého kadeřníka, kterému se pravidelně svěřujete se svými vlasy, máte. Svého zubaře, kterého necháváte pečovat o vaše zuby, máte. Vypadat dobře na internetu je stejně důležité, jako vypadat dobře na ulici, na obchodní schůzce, nebo večer do divadla. Máte už svého webmastera?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *